Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Остриківська громада» (код ЄДРПОУ: 04353451) був реорганізований і увійшов до складу Токмацької громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей із порушенням зору
Остриківська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Токмацької громади

разом з експертами

Зміцнення демократичного врядування

6 апреля · 

Квітень – гарний час для подорожей і дружніх візитів. Тож поки наші учасники завершують розробку ініціатив зі зміцнення демократичного врядування, ми вирішили познайомитись ближче з громадами, які беруть участь у нашому проекті. І вже вчора, 5 квітня, завітали в гості одразу до двох з них. Ділимось враженнями, спостереженнями та поточними успіхами.

Остриківська Громада долучилась до проекту Зміцнення демократичного врядування однією з перших, а її представники – як працівники сільської ради, так і громадські активісти – виявились дуже мотивованими до навчання. Команда громади попередньо подала аж три пропозиції на конкурс субгрантів, проте після консультацій з експертами вирішила якісно допрацювати один з них. Це проект зі створення системи постійного діючого зворотного зв’язку з питань розвитку Остриківської ОТГ. Його реалізацію бере на себе ГО «Майстерня добробуту» (наразі в процесі реєстрації), яку засновниці бачать своєрідним «містком комунікації» між управлінцями ОТГ і населенням. Результатом діяльності організації стане згуртування населення, об’єднання небайдужих мешканців, сприяння реалізації громадських ініціатив у селах громади.

Поки тривали тренінги в рамках нашого проекту, в Остриківській ОТГ встигли затвердити Стратегію розвитку громади до 2020 року, а також провести опитування мешканців з приводу бажаного розподілу інфраструктурної субвенції. Завдяки співпраці з активістами з інших громад у березні для тутешніх школярів відбувся перший тренінг з миротворчості «Зусилля заради інтеграції». Різноманітні навчальні та просвітницькі заходи планується проводити й надалі для різних груп населення – це також один з напрямів для активності щойно створеної «Майстерні добробуту».

Крім того, учасники вчорашньої зустрічі висловили очікування, що в майбутньому вдасться відновити випуск місцевого «Громадського вісника»: кілька його номерів вийшли минулого року. Власне друковане видання і справді необхідне громаді, адже проблема комунікації однаково гостро відчувається сільською радою, старостами, активістами. Наявних нині сайту, сторінки в фейсбуці та простих оголошень не досить, щоб інформувати мешканців навіть невеличкої території про основні події громади, пріоритетні напрями розвитку, її проблеми та здобутки.

Дякуємо за гостинність і співпрацю голові ОТГ Наталия Ивашина, а також учасникам і учасницям нашого проекту Olya BelousАлександр ИшутиновОксана ИшутиноваШколык ЮлияЮлия Калашник
---
Нагадуємо, що в рамках проекту Зміцнення демократичного врядування, що реалізується ЗММГО СТЕП, раніше представники з 10 запорізьких громад взяли участь у тренінгах з громадської активності, місцевого розвитку та проектного менеджменту. За підсумками навчання, команди 8 ОТГ розробили власні мікропроекти. Найкращі з них уже в травні–червні будуть реалізовані за підтримки фонду НЕД.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано