Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Остриківська громада» (код ЄДРПОУ: 04353451) був реорганізований і увійшов до складу Токмацької громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей із порушенням зору
Остриківська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Токмацької громади

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта проекту рішення Остриківської сільської ради «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Остриківської сільської ради

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта проекту рішення Остриківської сільської ради «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Остриківської сільської ради »

 

29 липня 2019 року

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта проекту рішення Остриківської сільської ради «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Остриківської сільської ради»

    Остриківська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Остриківської сільської ради «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Остриківської сільської ради» з метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Стислий зміст проекту рішення: Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Остриківської сільської ради: визначає порядок та вимоги щодо залучення коштів для створення і розвитку інфраструктури Остриківської сільської ради; регулює – організаційно-правові відносини, які пов’язані з оформленням договорів про пайову участь замовників з Остриківською сільською радою у створенні і розвитку інфраструктури сільської ради

Розробник регуляторного акту: виконавчий комітет Остриківської сільської ради.

Поштова та електронна адреса розробника регуляторного акту: 71752, Запорізька область, Токмацький район, с. Остриківка, вул. Остриківська, 78 А, тел. 9-76-23, електронна адреса: ostrikivska-sr@ukr.net.

Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу (АРВ):  проект регуляторного акту та АРВ розміщені на офіційному сайті Остриківської сільської ради (ostrykivska-gromada.gov.ua/), а також з текстом проекту та АРВ можна ознайомитися у секретаря Остриківської сільської ради, що знаходиться у приміщенні сільської ради .

Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань: з 29.07.2019 до 17 год. 15 хв. 29.08.2019).

Спосіб надання фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями зауважень та пропозицій: зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі і подаються секретарю Остриківської сільської ради.


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано