Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Остриківська громада» (код ЄДРПОУ: 04353451) був реорганізований і увійшов до складу Токмацької громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей із порушенням зору
Остриківська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Токмацької громади

ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ В УРОЖАЙНІВСЬКОМУ НВК «Перспектива»

ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ В УРОЖАЙНІВСЬКОМУ НВК «Перспектива» з 13.11 по 17.11.17 року

       Найважливішим із завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності школярів, формування у них допитливості, бажання пізнавати нове. Збільшення навчального навантаження на уроках примушує вчителя замислитись над тим, як підтримувати інтерес молодших школярів до навчання.

       Одним з найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення предметних тижнів у початковій школі.

       Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкової школи в Урожайнівському НВК «Перспектива» з 13 по 17 листопада 2017 р. Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. Кожен день мав свою тематику.

       Відкриття відбулося на шкільній лінійці учнів початкової школи, де всіх присутніх ознайомили з планом проведення тижня початкових класів. План містив багато цікавих та змістовних заходів, в яких взяли участь учні 1-4класів. І вже по завершенню тижня можна сказати, що сподівання учасників на отримання позитивних емоцій справдилися.

Кожен день мав певне спрямування:

 День здоров’я і спорту

 День математики

 День мови та літератури

 День ерудитів

 День моєї країни

       Навіть самі назви днів тижня говорять про широку палітру цікавих заходів, які відбулися у учнівських колективах. Їх режисерами- постановниками виступали класоводи – Жеба І. В., Удод О. А., Мєдвєдь О. М., Шелін Т. Ю. та вихователь ГПД Шарапова В. П. Їх ентузіазм, творчий підхід допомогли зробити тиждень початкової школи справжнім святом як для дітей, так і для дорослих.

       Урочисте закриття тижня початкових класів відбулося на лінійці, під час якої були підведені підсумки, нагороджено переможців, роботи учнів представлені на виставці.

Перший день розпочався із проведення «Дня здоров’я та спорту». В кожному класі розучувались на уроках фізкультхвилинки з рухами, що вразило учнів своєю різноманітністю та цікавістю. На перервах діти залучали всіх бажаючих до розучування народних ігор. Це дало позитивний результат, так як учні під час великої перерви проводили вільний час організовано.

       Також у цей день учні переглянули презентацію «Здоровий спосіб життя», після чого були проведені змагання «Веселі старти» під керівництвом вчителів фізкультури.

     Другий день тижня був присвячений Королеві усіх наук – математиці. Як показує досвід, засвоєння математики супроводжується значним розумовим напруженням учнів. Для запобігання їхньої перевтоми існує чимало різноманітних методів і прийомів. У молодшому шкільному віці елементи гри підвищують працездатність, сприяють фізичному розвитку дітей, формують в них конкретні уявлення про явища навколишнього світу, полегшують оволодіння абстрактними поняттями. 

     Щоб зацікавленість учнів до вивчення математики не знижувалася, доречно систематично проводити ігри на уроках математики та на ГПД. Що і постійно роблять вчителі та вихователі на своїх заняттях.

Наступний день – День мови та літератури, в рамках якого класоводами 1-4 класів на уроках української мови формували навички каліграфічного письма, самоконтролю, розвивали вміння спостерігати, аналізувати, порівнювати.

      Надовго запам’ятається дітворі конкурс скоромовок, в якому діти показали свій артистизм, талант. На заняттях ГПД пройшла інсценізація українських народних казок «Ріпка», «Колобок», «Лисичка та Журавель», «Семеро козенят», яку підготували і показали учні 5 класу та представники Парламенту Країна Барвінкова під керівництвом педагога організатора І. В. Жеби. Зверталась увага на вміння вести діалог, інтонувати речення, входити в образ, передавати настрій. Також діти брали активну участь у конкурсі малюнків до улюблених казок.

       І на завершення тижня початкових класів була проведена подорож «Україна - єдина країна». Подорожували видатними місцями України, була організована виставка дитячої творчості – малюнків на цю тему. Всі роботи були яскраві, різноманітні, індивідуальні. Оформлення виставки дало змогу ознайомитись з творчістю не тільки учням, учителям, а й батькам та іншим відвідувачам нашої школи.

      Урочисте закриття тижня початкових класів відбулося на лінійці, під час якої були підведені підсумки, нагороджено переможців, роботи учнів представлені на виставці. І на завершення… Ми прагнемо зробити нашу школу острівцем людяності і гуманізму, творчості й постійного пошуку. А допоможуть нам у цьому наші вихованці та їх батьки.

 

Голова методичного об’єднання

вчителів початкових класів                                                                                                                                        І. В. Жеба


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано