Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Остриківська громада» (код ЄДРПОУ: 04353451) був реорганізований і увійшов до складу Токмацької громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей із порушенням зору
Остриківська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Токмацької громади

Якісне надання адміністративних послуг – запорука для розвитку сервісної служби

 

Центром обслуговування платників, що діє  у Токмацькій ДПІ Токмацького управління ГУ ДФС у Запорізькій області надається комплекс адміністративних, консультативних і інформаційних послуг. Саме тут платники податків мають змогу подати звітність та  отримати кваліфіковану консультацію.

«За 4 місяці 2019 року до Центру обслуговування  звернулося понад 5 тисяч платників», - зазначила начальник Токмацького управління ГУ ДФС у Запорізькій області Любов Чумакова. Найбільшим попитом користувалась   послуга з видачі відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків – платники отримали 2336 довідок. Видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків здійснювалась 2076 разів. З початку року 125 платників єдиного податку звернулись до ЦОП за витягами з реєстру платників єдиного податку, а 115 – за проведенням реєстрації книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат.  77 осіб скористались послугою з видачі  довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію), а 60 – видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами фіскальної служби.

В Центрі обслуговування платників  Токмацького управління працюють кваліфіковані інспектори, які знають свою роботу, тому і якість надання адміністративних послуг -  висока.   

 

                                                                       Токмацьке управління ГУ ДФС у Запорізькій області


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано