Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Остриківська громада» (код ЄДРПОУ: 04353451) був реорганізований і увійшов до складу Токмацької громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей із порушенням зору
Остриківська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Токмацької громади

В Токмаці підбили підсумки «Кампанії декларування 2019»

 

Коментуючи підсумки цьогорічної деклараційної кампанії, начальник Токмацького управління ГУ ДФС у Запорізькій області Любов Чумакова відмітила зростання суми задекларованих доходів при незмінній кількості поданих декларацій.

«Щорічне збільшення задекларованих сум отриманих доходів – це яскравий приклад усвідомлення громадянами необхідності та важливості сплати податків», - підкреслює Любов Іванівна.

За 2018 рік до Токмацького управління громадянами подано 5436 декларацій, в т.ч. платниками Чернігівського району - 1390. Загальна сума задекларованих ними доходів становить 65,2 млн.грн., що на 29 відсотків більше минулорічного показника.

Згідно поданих декларацій громадянами самостійно визначено до сплати 7,6 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб та 831,8 тис.грн. військового збору.

Аналізуючи подані декларації відмічається, що найактивніше мешканці Токмаччини декларували доходи від продажу сільськогосподарської продукції - більше 86 відсотків від загальної кількості поданих декларацій (до території обслуговування Токмацького управління входять територія м.Токмак та Токмацького і Чернігівського районів). Друге місце посідають декларації з доходами у вигляді отриманої спадщини та отриманого у дарунок нерухомого майна. Третє місце – належить громадянам, які отримали доход від продажу рухомого та/або нерухомого майна.

Любов Чумакова висловлює подяку всім громадянам за своєчасно подані декларації і сплачені податок на доходи фізичних осіб та військовий збір, та підкреслює, що надходження сум податку на доходи фізичних осіб – основне джерело наповнення місцевих скарбниць. Тому всі громадяни повинні розуміти, що сплачуючи цей податок, вони підтримують місцеві бюджети.

Також звернула увагу на те, що не зважаючи на завершення деклараційної кампанії, ще до кінця року громадяни можуть скористатися правом на отримання податкової знижки. На сьогодні 76 осіб скористалися такою можливістю, з бюджету їм вже повернуто  133,8 тис.грн.  податку на доходи фізичних осіб.

 


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано