Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Остриківська громада» (код ЄДРПОУ: 04353451) був реорганізований і увійшов до складу Токмацької громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей із порушенням зору
Остриківська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Токмацької громади

Надходження від «спрощенців» до місцевих бюджетів Токмаччини зростають

 

Сьогодні на території, що обслуговує Токмацьке відділення ГУ ДФС у Запорізькій області, а це м.Токмак, Токмацький та Чернігівський райони, кількість платників, що обрали спрощену систему становить майже 2 тисячі.

  Щодо юридичних осіб, то "спрощенку" застосовують 460 суб'єктів підприємництва,  з них перебувають на 3 групі - 211 осіб, на 4  групі - 249 СПД. Фізичних осіб – підприємців єдинників  станом на 01.05.2019р.  1536 осіб.

– Щомісяця суб′єкти господарювання, які обрали спрощену систему оподаткування, переконуються у її зручності. Передусім, для більшості визначених груп – це простий спосіб ведення бізнесу, можливість співпрацювати із суб'єктами господарювання, які застосовують інші системи оподаткування. Крім того, позитивним для бізнесу є дистанційна взаємодія із органами ДФС, перш за все, електронне звітування та інші сервісні послуги в он-лайн режимі, перелік яких постійно розширюється, – відзначила начальник Токмацького управління ГУ ДФС у Запорізькій області Любов Чумакова.

Слід також відмітити зростання надходжень від "спрощенців". За 4 місяців поточного року від суб'єктів малого і середнього підприємництва надійшло 18,2 мільйона гривень єдиного податку, та на 0,6 мільйона гривень (або 3,5 відс) більше, ніж у відповідному періоді минулого 2018 року. Лише у квітні 2019 року суб′єкти господарювання, що перебувають на спрощеній системі оподаткування сплатили 4,2 мільйона гривень єдиного податку, це на 0,6 мільйона гривень або на 16,6 відсотків більше запланованого показника.

 

 


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано